najtańszy parking przy lotnisku warszawa

Parking Lotnisko Chopina Najtaniej

Pozostawienie własnego samochodu na parkingu nieopodal lotniska to doskonała opcja dla wszystkich kierowców, którzy wybierają się w nieco dłuższą podróż i będą lecieć samolotem. Wiadomo, że na lotnisko często ludzie wybierają się samochodem, aby dotrzeć na odprawę na czas. Jest to jak najbardziej naturalne, a wybierając się na lotnisko Chopina można mieć pewność tego, iż znajdzie się dla siebie miejsce parkingowe w bardzo dobrej cenie. Na lotnisku znajduje się spora ilość miejsc parkingowych, dlatego bez większych obaw można pozostawić tam auto nawet na kilkanaście dni, dzięki temu będzie odpowiednio zabezpieczone.

Parking przy lotnisku Chopina oferuje ponad 400 komfortowych miejsc parkingowych. Parking jest monitorowany przez całą dobę, a także dla Twojej wygody pracujemy na miejscu przez 24H na dobę, tak abyś w dowolnym momencie mógł zaparkować lub odebrać swój samochód.

Parking przy Lotnisku Chopina

Największą zaletą parkingu znajdującego się na lotnisku Chopina jest to, iż jest on strzeżony przez doświadczone osoby, dlatego też z samochodem podczas nieobecności nie stanie się nic złego. Parking oferuje najwyższe standardy, dlatego też zapotrzebowanie na takie usługi jest bardzo duże. Bardzo ważną informacją dla kierowców jest to, iż ten parking jest doskonale zlokalizowany, dojazd do lotniska Chopina wcale nie jest zbyt skomplikowany, nawet dla przyjezdnych z innego miasta. Warto zdecydować się na parking lotnisko Chopina najtaniej, ponieważ nigdzie indziej nie znajdzie się tego typu miejsca w tak dobrej cenie i o tak wysokim standardzie. Atutem tego parkingu jest również to, iż skorzystać w dowolnym momencie można z systemu rezerwacji miejsca parkingowego. W ten sposób ma się całkowitą pewność tego, że miejsce parkingowe będzie czekało na pasażera samolotu i nikt mu go nie zajmie, oczywiście należy zjawić się w wyznaczonym terminie na parkingu lotniskowym. Opłaty elektroniczne zostały dodatkowo wzbogacone RABATEM !

Parking strzeżony

Samochody znajdujące się na parkingu są stale monitorowane, więc ochroniarze zwracają uwagę na to, czy dzieje się z nimi coś niepokojącego. Klienci są bardzo zadowoleni z realizowania tego typu usług, a ceny postojowe są niezwykle korzystne dla wszystkich zainteresowanych osób. Skorzystać można z miejsca parkingowego na dobę, ale też w dłuższym terminie, w zależności od potrzeb kierowców. Kolejną bardzo pozytywną informacją dla kierowców jest to, iż z parkingu można zdecydować się na darmowy transfer na lotnisko Chopina, do którego nie ma daleko. Jest to jeden z najbardziej profesjonalnie zarządzanych parkingów na terenie Polski, dlatego warto pozostawić tam auto, gdy dana osoba wybiera się na wakacje i chce mieć pełen komfort psychiczny. Parking jest także ubezpieczony, a miejsce parkingowe zarezerwować można dla siebie całkowicie za darmo, za pomocą Internetu.

Zapraszamy!

Logo Holiday Parking

Jak to działa?

1. Rezerwacja

Zarezerwuj miejsce on-line albo telefonicznie

2. Zaparkuj

Zawieziemy Cię na lotnisko

3. Podróż

Ciesz się wakacjami

4. Zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami po powrocie

5. Transport

Przywieziemy Cię na nasz Parking

6. Dziękujemy

Do następnego lotu : )


Nasz cennik

Dni Płatność na miejscu Płatność online
1 45 PLN 39 PLN
2 55 PLN 45 PLN
3 60 PLN 55 PLN
4 65 PLN 60 PLN
5 70 PLN 66 PLN
6 80 PLN 75 PLN
7 92 PLN 69 PLN
8 99 PLN 89 PLN
9 105 PLN 94 PLN
10 110 PLN 99 PLN
11 120 PLN 105 PLN
12 125 PLN 109 PLN
13 130 PLN 115 PLN
14 135 PLN 105 PLN

Usługi dodatkowe

  • Bezpłatne Wi-Fi
  • Wypożyczalnia samochodów
  • Możliwość nadania lotniczej przesyłki kurierskiej
  • Awaryjne uruchomienie samochodu
  • Sprawdzenie ciśnienia w oponach
  • Możliwość pozostawienia kluczyków w sejfie
  • Zabezpieczenie bagażu – streczowanie
  • Czyszczenie samochodu, mycie tapicerki

Rezerwacja On-Line


Lotnisko Chopina - Odloty

Nr lotu Kierunek Godzina Status

Kontakt

Holiday Parking

ul.Szyszkowa 60

02-285 Warszawa

519 042 890

parking@holiday-parking.pl

www.holiday-parking.pl

kierujesz się nawigacją – wpisz nasze współrzędne: 20*55’21’’E 52*10’29’’N